• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

23 серпня День державного прапора України.


Дорогі українці!
Сердечно вітаю вас з Днем державного прапора України.
Історія синьо-жовтого стягу Україна йде в глибину століть. Ще тисячоліття тому київські князі під небесно-блакитними корогвами, прикрашеними золотом, виступали в походи на захист своєї землі. Запорізькі козаки билися за віру православну під синіми прапорами із золотим хрестом. Синій і жовтий кольори з найдавніших часів стали органічною частиною державної геральдики, сьогодні ці кольори уособлюють безхмарне мирне небо і стиглі пшеничні ниви - символ достатку.
Нещодавно синьо-жовтий прапор незалежної України знову піднявся над країною, став символом змін, прогресу і нового розвитку. Ці кольори об'єднали націю, вони надали особливу натхненність процесу державного становлення нової України. Труднощі та випробування всіх цих років загартували українську демократію, зробили людей сильнішими і згуртованішими. Під квітами свого національного прапора народ Україні з гордістю і натхненням будує вільне суспільство і процвітаючу державу.
В таке урочисте свято хочу побажати вам миру і добра, нових успіхів на благородній шляху побудови вільної, сильної, процвітаючої країни.

З повагою, голова районної ради                                  Володимир ГОРБАЦЬО