• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Сьогодні стартувала Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування.


11-14 вересня у смт Затока, що на Одещині, проходить Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування. В цій нараді бере участь голова Мостиської районної ради Володимир Горбацьо.


Захід організовує Українська асоціація районних та обласних рад.
Підніматимуться питання нормативно-правового забезпечення діяльності місцевих рад, у першу чергу в контексті децентралізації, обговорюватиметься реформування медицини, а також освіти, регіональний розвиток та інше.
Спікерами наради-семінару будуть високопосадовці органів державної влади, зокрема очікується Прем’єр-міністр України, фахові експерти та представники міжнародних організацій.


Між іншим, у рамках наради-семінару будуть проведені дебати «Навіщо громадам об’єднуватися», що організовує Проект DESPRO, а також фахові майстерні на тему бюджетної політики та загальної теми про реформу ОМС,  Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад .
Формат – інтерактивний. Учасники наради-семінару матимуть змогу напряму поспілкуватися зі спікерами та поділитися досвідом з колегами.
Нагадаємо, нарада-семінар у Затоці стала традиційним заходом Асоціації, що налаштовує діалог між представниками органів місцевого самоврядування та органами державної влади. Інтерактивний формат дозволяє вирішити практичні питання та проблеми, що виникають у місцевих представників при реалізації своїх повноважень.