• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

13 вересня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудеться перший Львівський обласний форум “Українська сім'я: виклики і завдання”.


У Форумі візьмуть участь представники влади та місцевого самоврядування, громадських та релігійних організацій.
Метою заходу є об’єднати зусиля науковців, освітян, соціальних працівників, психологів, журналістів, просімейних активістів та волонтерів задля утвердження інституту сім'ї, популяризації сімейних цінностей, пошуку ідей та пропозицій для формування національної сімейної політики.
Основні теми дискусій: законодавчі ініціативи стосовно сімейної політики, виклики та завдання перед сучасною молодю, жіноче лідерство в контексті розвитку інституту сім’ї, сексуальна освіта в школах, потенціал релігійних організацій у розбудові інституту сім’ї, досвід громадських організацій підтримки сімей в умовах військового конфлікту, зокрема, сімей переселенців зі Сходу та Криму та інше.
Форум ініціювала громадська організація "Платформа розвитку стосунків" за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації та організовується у співпраці з Українським католицьким університетом, Комісією УГКЦ у справах родини, Львівською Архідієцезією Римо-католицької Церкви, представниками протестантських, мусульманських та єврейських спільнот, міських та обласних громадських організацій.
У програмі форуму -   доповіді провідних спеціалістів та дискусії у тематичних секціях. Основні теми дискусій законодавчі ініціативи щодо сімейної політики, виклики та завдання перед сучасною молодю, жіноче лідерство в контексті розвитку інституту сім’ї, сексуальна освіта в школах, потенціал релігійних організацій у розбудові інституту сім’ї, досвід громадських організацій підтримки сімей в умовах військового конфлікту, зокрема, сімей переселенців зі Сходу та Криму та інше.
“Реєстрація стартує з 9 год, хто не встиг попередньо зареєструватись зможе це зробити у день Форуму. Під час заходу  порушимо багато контрверсійних тем, навколо яких є спекуляції. Також окрема панель буде присвячена  сучасній сім'ї, говоритимемо про жіноче лідерство в контексті інституту сім’ї. Загалом очікуємо близько 50 спікерів та понад 300 учасників”,  - розповіла голова правління ГО «Платформа Розвитку Стосунків Ольга Матвійчук.
Захід проводять з метою об’єднати зусиля науковців, освітян, соціальних працівників, психологів, журналістів, просімейних активістів та волонтерів задля утвердження інституту сім'ї, популяризації сімейних цінностей, пошуку ідей та пропозицій для формування національної сімейної політики.
Також у межах форуму відбудеться флешмоб і презентація фільму.