• Мостиська районна рада

  офіційний веб-сайт

 • Прапор Мостиська

11 жовтня чергова сесія районної ради.

11.10.2018 року відбудеться ХІІІ сесія  районної ради. Початок засідання о 10.00 год. в адмінбудинку районної ради.

ПРОЕКТ

Порядок денний  ХІІІ сесії районної ради 11.10.2018

 1. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району у 2018 році.
 2. Про виконання Програми енергозбереження для населення Мостищини на 2014 – 2018 роки (затверджена 31.01.2014 р., рішення №10).
 3. Про роботу Мостиської РДА із залучення інвестицій в район та створення робочих місць.
 4. Про хід виконання районного бюджету та бюджетів сільських рад.
 5. Про внесення змін до районного бюджету.
 6. Питання районної комунальної власності
 7. Про стан охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю  та корупцією на території Мостиського району Львівської області за перше півріччя 2018 року.
 8. Про звернення депутатів Кам’янської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України щодо врегулювання питання фінансування соціальної інфраструктури району.
 9. Про звернення до Верховної Ради України щодо подолання вето Президента України на Закон України №5495 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів».
 10. Про звернення Чернігівської районної ради Чернігівської області до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича.
 11. Про пониження ступеня Судковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
 12. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 13. Про перейменування опорного навчального закладу Крукеницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів –ліцей (Затвердити статут в новій редакції).
 14. Розгляд подання Городоцької місцевої прокуратури щодо виконання вимог ст..45,46 Закону України «Про запобігання корупції».
 15. Про виконання запланованого ремонту доріг державного, обласного та доріг загального користування місцевого значення, їх експлуатаційне утримання в Мостиському районі у 2018 році.
 16. Різне.