• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

1-2 листопада у Львові відбудеться XVIII Міжнародний економічний форум. Девіз Форуму – «Львівщина – хаб можливостей!».

Міжнародний Економічний Форум – головна ділова подія Західного регіону України, котра вже 17 років поспіль збирає найвпливовіших людей зі сфер економіки, бізнесу, державного управління, міжнародних дипломатів та представників соціальної інфраструктури для обговорення та вирішення важливих питань економічного розвитку, державотворення, а також нетворкінгу та обміну досвідом.

Десятки спікерів, понад 400 компаній та тисячі відвідувачів зберуться на «Арені Львів» 1-2 листопада на 18 міжнародному Економічному форумі.

«Очікування є великі, ми запросили провідних спікерів і модераторів. Ми будемо говорити зараз на найбільш актуальні теми, що стосуються і монетарної політики, і експортної політики про провадження високотехнологічних інвестицій на території Львівщини», ‒ розповів директор департаменту економічної політики Львівщини Роман Филипів.

Цьогоріч на Львівщину залучили понад 60 мільйонів доларів іноземних інвестицій. Також за два попередні роки в регіоні запрацювали 140 підприємств, де створили більше 20 тисяч робочих місць. Відтак щоразу зростає потреба у більш кваліфікованих працівниках, які залучатимуться до високотехнологічного виробництва.

«Дуже багато висококваліфікованих інженерних вакансій з'явилося в альтернативній енергетиці. Це напрямок, який розвивається надзвичайно динамічно. Навіть в межах форуму відкриємо 2 потужні, великі, нові об'єкти», ‒ зберіг інтригу перед форумом керівник управління інвестиційної політики Львівщини Роман Матис.

Окрім дискусійних та лекційних майданчиків, на Економічному форумі триватиме і виставка «Схід-Експо». Там презентуватимуть підприємства зі східної України.

Детальніше про форум за посиланням https://www.ief.com.ua/