• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

1 листопада 1918 відбувся знаменитий Листопадовий Чин.

Дорогі краяни!

   У листопаді 2018 р. виповнюється 100 років від дня проголошення Західно-Української Народної Республіки, а в січні 2019 р. – 100 років від часу підписання Акту Злуки ЗУНР та УНР.

            1 листопада 1918 відбувся знаменитий Листопадовий Чин. Загони Українських стрільців під командуванням Дмитра Вітовського зайняли ключові позиції у Львові. Незабаром було проголошено Західно-Українську Народну Республіку.  Українці відчули себе господарями у власній хаті. 1 листопада - це день державної волі, день коли переможна українська національна революція підняла синьо-жовтий прапор над Львовом.     Рішучість, відвага, посвята Листопадового Чину хай буде взірцем для нас усіх. Подвиг Українських Січових Стрільців та Української Галицької Армії має жити в віках.    

Відзначаючи ті буремні події, ми передусім віддаємо шану подвигу українців, які засвідчили незламність духу, самовідданість у боротьбі за національну державність. Соборність, здобута кров’ю мільйонів патріотів, та незалежність, яку нині боронять від агресора українські воїни, – є нашими священними надбаннями.
Адже сьогодні, як ніколи, в умовах російської агресії, важливими для нас є ідеали свободи, незалежності і єдності Української Держави і української нації.

Вітаю вас із цією визначною річницею. Бажаю усім миру, щастя і добра, а нашій Україні – перемоги, єдності та процвітання .

Україна у нас єдина і ми її нікому не віддамо.

Слава Україні!  Героям Слава!!!