• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Сьогодні відбувся захід «Феномен Степана Бандери».

Сьогодні, 2 січня,  у читальному залі Мостиської центральної районної бібліотеки, в рамках Дня історичної правди, відбувся захід «Феномен Степана Бандери». На заході був присутній голова Мостиської районної ради Володимир Горбацьо.

Зі вступним словом виступила начальник відділу культури та туризму Мостиської райдержадміністрації Ганна Букса. 

У виступі голови районної ради прозвучали слова, що у героїчному прикладі життя С. Бандери, його боротьбі та загибелі в ім’я незалежності та слави рідної землі будуть виховуватися наступні покоління патріотів. І саме їм нести в майбутнє синьо-жовтий прапор Волі, на якому червоними та чорними барвами синівської любові до свого народу викарбовано ім’я Степана Бандери – українського лицаря Свободи, Волі і Правди.
Заслужений працівник культури України, директор Мостиської ЦБС Софія Гринько ознайомила присутніх з літературою про життя та діяльність С. Бандери, а саме: книгами Я. Сватко «Місія Бандери», Г. Гордасевич «Степан Бандера: людина і міф», П. Дужий «Степан Бандера – символ нації». Крім цього, увазі присутніх було представлено книгу «Життя і діяльність Степана Бандери: спогади, документи, матеріали», яку подаровано кожній бібліотеці району Депутатом Верховної Ради України Я. Дубневичем
Присутні переглянули український історико-документальний фільм «Таємниці Бандери».