• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

У Крукеничах відкрили добровільну місцеву пожежну команду.

 На честь відкриття приміщення нової місцевої пожежної команди, вступне слово мали керуючий справами районної ради Василь Саламаха, голова райдержадміністрації Степан Буняк, голова Крукеницької сільської ради Юрій Барсеньов, начальник відділу інженерно – технічних заходів ГУ ДСНСУ у Львівській області Ярослав Гуцал. Приміщення було обладнано за кошти районного бюджету та Крукеницької сільської ради.

Присутність пожежної команди у сільській місцевості це більше, ніж необхідність. Під час виникнення надзвичайної ситуації кожна хвилина є важливою. У багатьох випадках від цього залежить життя людей. Коли пожежна частина близько, це гарантія того, що рятувальники зможуть оперативно прибути і ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації», – наголосили під час церемонії очільники району.

Настоятель місцевого храму освятив пожежний автомобіль та приміщення пожежного депо, де рятувальники нестимуть службу.

Голова Крукеницької сільської ради Юрій Барсеньов зазначив, що цей підрозділ місцевої пожежної охорони створений насамперед для гарантування безпечних умов життєдіяльності мешканців сільської ради, а також для формування тісної взаємодії із державними пожежно-рятувальними підрозділами району при реагуванні на надзвичайні ситуації та проведення рятувальних заходів різного характеру».