• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Оголошено конкурс

 

         Міженецька  сільська рада  Старосамбірського району оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності сільської ради.

       Мета проведення незалежної оцінки: визначення  ринкової  вартості нежитлового приміщення площею 14,9 м2 в будівлі КНП Міженецької сільської ради «АЗПСМ» с. Міженець за адресою: Львівська область, Старосамбірський район, с. Міженець, вул. Газовиків, 14.

Запланована дата оцінки об’єкта станом на 28.02.2019 року.

        Учаснику конкурсу необхідно подати  в Міженецьку сільську раду заяву на участь в конкурсі за встановленою формою, копію установчого документу претендента (статут), копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України, інформацію щодо досвіду роботи на ринку оцінювання, кількість та кваліфікація оцінювачів, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та які будуть залучені до проведення оцінки, інформацію, щодо досвіду з оцінки подібного майна, один конверт із зазначеною адресою учасника конкурсу.

        Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт.

       Конкурс відбудеться 12.03.2019 року об 1200 год. за адресою: Львівська область, Старосамбірський район, с. Міженець, вул. Миру, 6, кабінет секретаря сільської ради.

      Конкурсна документація подається в Міженецьку сільську раду не пізніше ніж за чотири робочі дні (05.03.2019р.) до оголошення дати проведення конкурсу, за адресою: Львівська область, Старосамбірський район, с. Міженець, вул. Миру, 6,  кабінет секретаря сільської ради.