• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

МОНЕТИЗАЦІЯ СУБСИДІЙ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ: що потрібно знати

Мостиський відділ обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області інформує

Президент України оголосив запуск системи монетизації субсидій – грошових виплат малозабезпеченим верствам населення. У середньому їх розмір складатиме 1500 гривень.

Відтепер отримувач субсидій зможе самостійно контролювати розрахунки за отримані комунальні послуги та їх якість від постачальника. Після оплати комунальних послуг за рахунок монетизованої субсидії, залишок готівкою буде в розпорядженні її отримувача. Вже з березня споживачі комунальних послуг, з яких близько 70 % пенсіонери, отримають субсидії у вигляді грошей.

Кабмін доручив Пенсійному фонду України виплату монетизованих субсидій пенсіонерам одночасно з пенсією. Іншим одержувачам – кошти надійдуть шляхом грошового переказу в Ощадбанку.

Пенсійний фонд України розпочав роботу над виконанням завдання Уряду, яке пов’язане з монетизацією субсидій. Зокрема, з метою полегшення процедури отримання субсидій у вигляді грошей, надання їх пенсіонерам буде здійснюватись шляхом перерахування органами Пенсійного фонду України коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через виплатні об’єкти ПАТ “Укрпошта”.