• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Оголошення про вивчення попиту на об’єкт оренди

        Міженецька сільська рада оголошує про наміри надання в оренду нежитлове приміщення площею 14,2 м2 в будівлі КНП Міженецької сільської ради «АЗПСМ» с. Міженець за адресою: Львівська область, Старосамбірський район, с. Міженець, вул. Газовиків, 14, для розміщення cуб’єкта господарювання, що діє на підставі приватної власності і провадить господарську діяльність з медичної практики (стоматологічна практика).

       Ціна за оренду приміщення за перший базовий місяць становить                     695,13 грн.

 

Умови надання в оренду приміщення

         Орендар зобов’язаний створити не менше одного робочого місця, провести поточний ремонт приміщення, своєчасно і в повному обсязі здійснювати орендну плату та розрахунки за комунальні послуги.

         Претендентам на оренду приміщення необхідно подати в Міженецьку сільську раду такі документи: заяву про наміри орендувати приміщення та пропозиції щодо виконання умов договору, копію документа, що посвідчує реєстрацію особи для фізичних осіб або установчих документів для юридичних осіб.

       Пропозиції подаються протягом 15-ти робочих днів після оприлюднення оголошення до 02.05.2019 року за адресою: Львівська область, Старосамбірський район, с. Міженець, вул. Миру, 6, кабінет секретаря сільської ради.

         Конкурс відбудеться 03.05.2019 року об 1100 год. за адресою: Львівська область, Старосамбірський район, с. Міженець, вул. Миру, 6, кабінет секретаря сільської ради.

       За додатковою інформацією звертатись в Міженецьку сільську раду за адресою: Львівська область, Старосамбірський район, с. Міженець, вул. Газовиків, 14.