• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Оголошення про вивчення попиту на об’єкт оренди

        Мостиська районна рада оголошує про наміри надання в оренду нежитлового приміщення площею 10,1 м2 (приміщення № 46 згідно технічного паспорта)  в будівлі адмінбудинку районної ради за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22, для розміщення суб’єктів господарювання,  що провадять брошурувально - палітурну діяльність і надання пов’язаних з нею послуг (архівні та правові послуги).

       Ціна за оренду нежитлового приміщення в будівлі адмінбудинку районної ради за перший базовий місяць оренди становить -  542,86 грн.

 

Умови надання в оренду приміщення

         Орендар зобов’язаний створити не менше одного робочого місця, провести поточний  ремонт приміщення, своєчасно і в повному обсязі здійснювати орендну плату та розрахунки за комунальні послуги.

         Претендентам на оренду нежитлового приміщення необхідно подати в районну раду такі документи: заяву про наміри орендувати приміщення та пропозиції щодо виконання умов договору, копію документа, що посвідчує реєстрацію особи для фізичних осіб або установчих документів для юридичних осіб.

       Пропозиції подаються протягом 15-ти робочих днів після оприлюднення оголошення до 09.07.2019 року за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22 (2-ий поверх, каб. 36).

         Конкурс відбудеться 10.07.2019 року об 1100 год. за адресою: Львівська область,  м. Мостиська, вул. Грушевського, 22, 2-ий поверх, каб. 30.

       За додатковою інформацією звертатись в Мостиську районну раду за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22 (2-ий поверх, каб. 36), тел. 4-13-45 (сектор з питань управління комунальним майном районної ради).