• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Спільна нарада

30 липня 2019 року у Яворівському та Мостиському районах відбулася спільна виїзна нарада очільників області та районів щодо розв'язання проблемних питань реалізації проектів міжнародної технічної допомоги.

Очільники області та районів проінспектували хід будівництва дороги, яка має об’єднати два пункти пропуску «Краковець» та «Шегині».

В розмові з головою Львівської ОДА Маркіяном Мальським, головою Львівської обласної ради Олександром Ганущином, головою Мостиської районної ради Володимиром Горбацем та першим заступником голови районної державної адміністрації Миколою Гандзом, зокрема,  обговорено   проведення ремонту дороги на ділянці від залізничного мосту станції Мостиська І до с.Глиниці Яворівського району протяжністю 13.5 км.

Проект реалізується в межах Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020 Європейського інструменту сусідства, що має на меті покращення дорожньої інфраструктури українсько-польського прикордоння у Яворівському та Мостиському районах.

За підсумками наради голова обласної ради Олександр Ганущин наголосив - «Ця дорога однаково важлива для обох районів. У результаті – ми окреслили шляхи вирішення існуючих проблем, зокрема забезпечення співфінансування, налагодження механізму компенсації курсової різниці. Сподіваюся, що після сьогоднішньої зустрічі нам вдасться здійснити необхідні організаційні кроки, які є вкрай важливими для реалізації проекту».