• Мостиська районна рада

  офіційний веб-сайт

 • Прапор Мостиська

Новий проект порядку денного ХVІ сесії районної ради сьомого скликання.

Після обговорення на президії районної рад, пропонується наступний проект порядку денного XVI сесії районної ради..

                                                                                                           

ПРОЕКТ  порядку денного

                                              ХVI сесії районної   ради  сьомого скликання                                                         ____________________________________________________

 

             Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Мостиська районна рада

ВИРІШИЛА:

             Затвердити порядок  денний   ХVI сесії районної ради сьомого скликання:

 1. Про порядок  денний ХVІ сесії районної ради сьомого скликання.
 2. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Мостиського району у 2019 році.
 3. Про внесення змін у додаток 2 до рішення районної ради від 21.03.2019 р. №8 « Про Програму соціально-економічного та культурного  розвитку Мостиського району та затвердження  основних заходів на виконання цільових програм на 2019 рік».
 4. Про хід виконання запланованих робіт по ремонту доріг в районі.
 5. Про хід виконання та внесення змін до районного бюджету.
 6. Про внесення змін до рішення районної ради від 11.10.2018 року №5 «Про пониження ступеня Малнівськоволянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів».
 7. Про реорганізацію шляхом приєднання Судковицької загально-освітньої школи І-ІІ ступенів з утворенням філії при опорному закладі «Крукеницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів».
 8. Про реорганізацію шляхом приєднання Великомокрянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів з утворенням філії при опорному закладі «Крукеницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів».
 9. Про надання дозволу відділу освіти  Мостиської районної державної адміністрації на введення додаткових штатних одиниць.
 10.  Про Статут опорного закладу «Крукеницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Мостиської районної ради Львівської області в новій редакції.
 11. Про Статут опорного навчального закладу Малнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній начальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»  Мостиської районної ради Львівської області в новій редакції.
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів Топільниця, Солтиси, Ніговичі Зав’язанцівської сільської ради Мостиського району Львівської області.
 13. Про передачу видатків  між бюджетами Мостиського району та м.Львова на медичне обслуговування.
 14. Про надання дозволу КНП «Мостиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на реалізацію або списання автомобіля ВАЗ 2121.
 15. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 16. Про фінансування закладів освіти району із загальних кошторисних призначень.
 17. Про обслуговування інвалідів та одиноких громадян Мостиським районним територіальним центром соціального обслуговування  (надання соціальних послуг).
 18. Про стан охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю та корупцією на території Мостиського району за перше півріччя 2019 р.
 19. Різне.

 

         

                    Голова районної ради                                  Володимир ГОРБАЦЬО