• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Оголошено конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності

         Мостиська районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки об’єктів районної комунальної власності.

       Мета проведення незалежної оцінки:

  • визначення  ринкової  вартості нежитлових приміщень загальною площею 56,9 м2 ,  для переукладення договору  оренди,  які розташовані в будівлі колишньої початкової школи за адресою: Львівська область, Мостиський район, с. Ніговичі вул. Садова, 49.
  • визначення  ринкової  вартості нежитлового приміщення площею 3,9 м2 ,  для укладення договору  оренди,  яке розташоване в будівлі колишньої початкової школи за адресою: Львівська область, Мостиський район, с. Ніговичі вул. Садова, 49.

Запланована дата оцінки об’єктів станом на 30.09.2019 року.

        Учаснику конкурсу необхідно подати до загального відділу Мостиської районної ради заяву на участь в конкурсі за встановленою формою, копію установчого документу претендента (статут), копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України, інформацію щодо досвіду роботи на ринку оцінювання, кількість та кваліфікація оцінювачів, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та які будуть залучені до проведення оцінки, інформацію, щодо досвіду з оцінки подібного майна, один конверт із зазначеною адресою учасника конкурсу.

        Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт.

       Конкурс відбудеться 22.10.2019 року об 1100 год. за адресою: Львівська область,  м. Мостиська, вул. Грушевського, 22, 2-ий поверх, каб. 30.

      Конкурсна документація подається в Мостиську районну раду не пізніше ніж за чотири робочі дні (16.10.2019р.) до оголошення дати проведення конкурсу, за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22, 2-ий поверх, каб. 36, тел. 4-13-45.