• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

День захисника України на Мостищині

У неділю, 13 жовтня, у м. Мостиська, на площі Героїв Небесної Сотні відбулись районні урочистості з нагоди Дня захисника України та 77-ї річниці створення Української повстанської армії.

На святкове дійство запросили учасників національно-визвольної боротьби,  ветеранів АТО/ООС, сім’ї загиблих, військовослужбовців, волонтерів, голів міських та сільських рад, громадськість району. Урочисте зібрання розпочали спільним виконанням гімну України. Керівники районної влади, голови Мостиської та Судововишнянської міських, Шегинівської сільської рад, представники  ветеранських організацій АТО, військові, громадськість поклали квіти шани до пам`ятників Героям Небесної Сотні, Степану Бандері,Тарасу Шевченку, Богдану Хмельницькому, до фігури Матері Божої,  пам’ятного Хреста в пам’ять і пошану жертвам війни 1918-20 р.р, лампади до стели Героїв.

З вітальними словами  до присутніх звернулися голова районної ради Володимир Горбацьо, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Гандз та голова Мостиської міської ради Сергій Сторожук.

З нагоди свята керівники районної влади нагородили Грамотами учасників АТО, військовослужбовців, учасників національно-визвольних змагань, ученицю 9 класу Гостинцівської ЗОШ  А. Бокало (за активну участь в акції «Допоможи солдату), оголосили Подяку волонтерам Н. Бочковській та  І. Артимович.

Свято продовжилося концертною програмою мистецьких колективів району.