• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

У Мостиськах відкрили осучаснений фронт-офіс Пенсійного фонду України

 

Днями  відкрили оновлений Мостиський відділ обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області. В урочистостях взяли участь начальник Головного управління Фонду області Галина Недзельська, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Гандз,  начальник Мостиського відділу обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області Роман Кіш, працівники сервісного центру.

Відтепер мешканцям Мостиського району надаватимуть весь спектр пенсійних послуг у відремонтованому приміщенні відділу обслуговування громадян. Облаштування зон очікування та прийому з відповідним умеблюванням робить відвідування Фонду зручним для жителів району. Запроваджений дрес-код створює належний зовнішній вигляд працівників, що здійснюють обслуговування. Для людей з особливими потребами – облаштували пандус, кнопку виклику персоналу, візуальні позначення.

«Ми працюємо для того, щоб максимально наблизити послуги до людей, зробити їх якомога доступнішими та комфортнішими, – зазначила начальник Головного управління Фонду області Галина Недзельська під час урочистого відкриття відділу.

В межах заходу відбулося нагородження працівників грамотами та подяками Головного управління за сумлінну працю та з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

Після вітальних слів усі мали можливість оглянути сервісний центр обслуговування громадян, і загалом, реконструйоване приміщення.

Довідково:

 На обліку в Мостиському сервісному центрі перебуває 13599 пенсіонерів. З початку року надано 12 тис. послуг.