• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Про відзначення Дня Гідності та Свободи, Дня пам`яті жертв голодоморів на Мостищині.

20 листопада у м. Мостиська, на площі Героїв Небесної Сотні, відбудеться мистецько-патріотична акція, приурочена Дню Гідності та Свободи «Янголи світла». Початок о 12:00 год.

23 листопада, у День пам’яті жертв голодоморів, на площі  біля пам’ятника Т. Шевченку пройдуть жалобні заходи.  Початок  о 15:45.  

О 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання. Опісля священики відслужать поминальну панахиду за загиблими в роки голодоморів. Керівники району, міської ради ОТГ та всі присутні на заході долучаться до  Всеукраїнської акції «Запали свічку»: в знак глибокого смутку та вічної пам’яті про невинно загиблих українців запалять поминальні свічки та покладуть їх поруч викладеного з лампадок Хреста біля підніжжя пам`ятника Т. Г. Шевченку.

Цього дня у всіх храмах району священики відслужать чин панахиди за жертвами голодоморів, звучатимуть поминальні передзвони.

Запрошуємо краян взяти участь у заходах!

Варто зазначити, що упродовж 18-23 листопада в загальноосвітніх навчальних закладах, закладах культури Мостищини проводяться виховні та тематичні заходи, приурочені Дню Гідності та Свободи, Дню пам’яті жертв голодоморів.