• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Вітання до Дня Гідності та Свободи

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низко вклоняюсь героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України.

Символічно, що  наш загальнонаціональний  День Гідності і Свободи  співпадає з великим  християнським святом – Собором Архистратига Михаїла та безплотних Сил  Небесних.   Будучи захисником Божої слави, Архістратиг Михаїл повстав проти зла і переміг його. З Божою допомогою   і ми  здолаємо зло, яке так  хоче знищити Україну.  Бажаю, щоб наша боротьба закінчилася блискучою перемогою. Але мусимо зрозуміти, що Європейську Україну будує кожен із нас своїми вчинками, своєю працею і своєю системою цінностей. Важливо, щоб ці цінності базувалися на моралі та державотворчому патріотизмі.

Щиро вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

Слава Україні! Героям Слава!
 

З повагою,

 голова Мостиської районної ради                Володимир ГОРБАЦЬО