• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Головою Мостиської районної державної адміністрації став Любомир Галів

В понеділок, 16 грудня,  керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська представила громадсько-політичному та господарському активу Мостищини, головам територіальних громад району, колективу райдержадміністрації, районної ради  голову Мостиської районної державної адміністрації  Галіва Любомира Теофільовича.

Маріанна Вільшинська побажала новопризначеному  голові райдержадміністрації мудрості, терпіння, сили, успіхів та  висловила сподівання, що команда, яка буде працювати під керівництвом нового очільника районної виконавчої влади буде ефективно працювати для району та держави в цілому.

Керівник апарату облдержадміністрації також подякувала першому заступнику голови райдержадміністрації Миколі Гандзу, колективу райдержадміністрації за роботу .  

Любомира Галіва з призначенням на одну з найвищих посад в районі привітав голова районної ради Володимир Горбацьо, побажав  успіхів у подальшій роботі,  наголосивши на важливості співпраці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування для розвитку району.

Голова Мостиської райдержадміністрації подякував за високу довіру,  висловив сподівання на підтримку громадськості та закликав усіх єдиною командою працювати задля подальшого розвитку Мостищини , для покращення життя її мешканців.

Зазначимо, Любомира Теофільовича Галіва призначено очільником Мостиської районної державної адміністрації відповідно до Розпорядження Президента України Володимира Зеленського від 11 грудня 2019р.  №474/2019-рп.