• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Оголошення про проведення громадських слухань

 

        Мостиська районна рада повідомляє про проведення громадських слухань щодо затвердження Детального плану території для реконструкції нежитлових приміщень під кафе по вул. Грушевського,22 в м. Мостиська Львівської області.

       Замовник виготовлення документації -  фізична особа-підприємець  Лабуда Андрій Мар’янович  та фізична особа-підприємець  Лабуда Руслана Антонівна.

       Розробник документації - фізична особа-підприємець  Хромик Марта Ігорівна.

         Громадські слухання із зазначеного питання відбудуться  11.02.2020 року об 1100 год. за адресою: Львівська область,  м. Мостиська, вул. Грушевського, 22, 2-ий поверх, актовий зал.

       Із вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись за адресою: Львівська область, м. Мостиська, вул. Грушевського, 22 (2-ий поверх, каб. 36), тел. 4-13-45 (сектор з питань управління комунальним майном районної ради).

       Пропозиції та зауваження з даного питання у письмовому вигляді приймаються загальним відділом районної ради за вищевказаною адресою.

       Для реєстрації учасників громадських слухань мати при собі документ, який посвідчує особу та до якого внесені дані про місце реєстрації (паспорт).