• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Районний фестиваль колядок,щедрівок,віншувань "КОЛЯД- КОЛЯД- КОЛЯДНИЦЯ" та Свято ПАМПУХА.

14 січня у народному домі с. Малнів відбувся районний фестиваль колядок, щедрівок, віншувань «Коляд-коляд-колядниця» та свято Пампуха, організований відділом культури, молоді та спорту Мостиської районної державної адміністрації та Малнівською сільською радою. На святі були присутні голова Мостиської районної державної адміністрації Любомир Галів, голова Мостиської районної ради Володимир Горбацьо, сільський голова Іван Корпесьо, парох місцевої церкви о. Андрій Павелко, начальник відділу культури, молоді та спорту Ганна Букса, сільські голови, депутати та мешканці району.

На початку свята вже традиційно лунала «Нова радість стала», яку спільно заколядували всі присутні… Учасники художньої самодіяльності та творчих колективів сіл Соколя, Підгать, Малнів, Мелешки, Воля Малнівська, Черневе, Старява, Волиця. Народний вокальний жіночий ансамбль «Намисто» Мостиського РНД подарували присутнім свої самобутні автентичні колядки, щедрівки, віншування виконані від щирого серця, з великою любов’ю до своєї землі та наших обрядів.

 

Світлина від Ганни Букси.
Світлина від Ганни Букси.

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

В рамках фестивалю проводилася дегустація різдвяних страв та Свято Пампуха.Присутні мали можливість переглянути історію села Малнова у фото світлинах на різдвяній ялинці.

Фестиваль колядок проводиться щорічно з метою популяризації народних традицій та обрядів нашого регіону, духовного збагачення, збереження та утвердження народно-поетичної творчості та автентичної культури.