• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Важливо про заповнення декларацій 2020!

Мостиська районна рада повідомляє Вас, що Законом України від 02.10.2019 No140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» унесено низку змін, зокрема до статей1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції». З 1 січня 2020 року вводиться нова форма декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

         Відповідно до ст.45 Закону України «Про запобігання корупції», Ви зобов’язані до 1 квітня 2020 року подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агенства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування за 2019 рік за формою, що визначена Національним агентством за посиланням https://public.nazk.gov.ua/search.

       Додатково повідомляємо, що для заповнення декларації Вам необхідно мати електронний ключ, який можна отримати у сертифікованих центрах.

       За роз’ясненнями по питаннях заповнення електронної декларації Ви можете відвідати сайт Національного агентства з питань запобігання корупції за посиланням https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-sposobu-zhyttya/metodychni-rekomendatsiyi-sub-yektam-deklaruvannya/.

Слід пам'ятати, що за несвоєчасне подання без поважних причин декларації передбачено адміністративну відповідальність відповідно до статті1726Кодексу України про адміністративні правопорушення, а за умисне неподання декларації - кримінальну відповідальність згідно із статтею 3661Кримінального кодексу України.