• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Нарада з медичними працівниками Мостиського району

 

12 березня, під керівництвом голови райдержадміністрації Любомира Галіва була проведена нарада з працівниками медичних закладів Мостиського району. На нараду були запрошені директор та головний бухгалтер КНП “Мостиська ЦРЛ”, директор та головний бухгалтер КНП “Мостиський РЦ ПМСД”, керуючий справами Мостиської районної ради Василь Саламаха, начальник фінансового управління райдержадміністрації та голова Волцької ОТГ.

В ході наради були обговорені питання стосовно  виплати заробітної плати працівникам медичної галузі району в 2020 році та забезпечення її в повному обсязі асигнуваннями. Керівники медичних установ району надали розрахунки по виплаті заробітної плати медичним працівникам з урахуванням додаткових виплат.

Останнім часом питання реформування медичної галузі на території району викликає все більший інтерес і зацікавленість жителів. На сьогодні, однією з пріоритетних соціальних ініціатив є покращення медичного обслуговування громадян. Саме цьому питанню була присвячена нарада з медичними працівниками, які в свою чергу зверталися до голови з хвилюючими питаннями, зокрема, щодо можливості придбання інсуліну та нового сучасного обладнання. Голова райдержадміністрації надав роз’яснення працівникам на всі порушені питання. Закликав медичних працівників до тісної співпраці та наголосив на тому, що місцевою владою використовуються всі можливості для створення належних умов функціонування закладів охорони здоров’я.