• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ І ГОСТІ МОСТИЩИНИ!

У зв’язку з поширенням коронавірусу звертаємося до усіх краян з проханням дотримуватися правил і рекомендацій компетентних органів на період епідемії. Нашою спільною метою є охорона Вашого життя і здоров’я!
Звертаємо Вашу увагу на те, що карантин у навчальних закладах та дошкільних установах – це не причина для того, щоб наші діти спілкувалися поза межами школи, на вулицях, в громадських місцях, а натомість, вони повинні перебувати вдома для того, щоб уникнути небезпечних для себе наслідків.
Звертаємося до людей похилого віку. Ви повинні розуміти, що хворобу легше запобігти ніж лікувати. Тому, слід по можливості зменшити кількість контактів з оточуючими і перебувати в місцях скупчення людей.
Звертаємося до молодшого покоління – у ці дні вашим обов’язком є піклування і допомога не лишень собі, але й старшим людям!
Особливу увагу кожному з нас слід звернути на особисту гігієну. Не забуваємо часто мити руки з милом, використовувати дезінфікуючі засоби, уникати контакту з домашніми тваринами, і старатися якомога менше перебувати у місцях масового скупчення людей.
Пам’ятайте, що у випадку ознак погіршення стану здоров’я зв’язатися у телефонному режимі із своїм сімейним лікарем

Прошу керівників місцевих рад району, священників долучатися до належних роз’яснень і організувати роботу над забезпеченням протиепідемічних заходів у місцях скупчення людей.

Зичу усім міцного здоров’я, взаємної солідарності і відповідальності перед собою та своїми рідними, близькими і співвітчизниками!

З повагою,  голова Мостиської районної ради                                                             Володимир ГОРБАЦЬО