• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Рішення позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Рішення позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
1. КНП «Мостиська ЦРЛ», районному центру ПМСД, центрам ПМСД (Мостиської та Судововишнянської міських рад, Шегинівської та Волицької сільських рад) невідкладно забезпечити: посилення моніторингу санітарно-епідеміологічної ситуації, викликаної коронавірусом, на закріпленій за ними територіями; негайне інформування голови Мостиської РДА та районної комісії з питань ТЕБ і НС про можливі випадки таких захворювань для прийняття відповідних управлінських рішень; невідкладно організувати повну готовність медичних закладів району для надання потребуючим медичної допомоги, зокрема, тим особам, в яких діагностовано ознаки захворювання на коронавірус; створення та підтримання необхідного запасу засобів медичного призначення, захисного одягу, препаратів захисту органів дихання тощо; впродовж 2-х днів з моменту ознайомлення з протокольним рішенням вирішити питання щодо забезпечення засобами індивідуального медичного захисту , в т.ч. респіраторами, всіх медичних працівників; невідкладну впровадити у всіх населених пунктах району постійний контроль за недопущення великого скупчення людей в місцях їх масового перебування, дотриманням повсякденного контролю за виконанням вимог проведення карантину; у щоденній роботі з даного питання постійно моніторити санітарно-епідеміологічну ситуацію в сусідніх районах та в Республіці Польща, де вже зафіксовані випадки, пов’язані з коронавірусом.
2.Управлінню соціального захисту РДА, органам місцевого самоврядування, соціальним службам району забезпечити постійний моніторинг стану життєзабезпечення одиноких осіб похилого віку, позбавлених стороннього догляду та інших соціально-незахищених верств населення.
3. Мостиському відділенню Яворівського відділу ГУ НП України у Львівській області забезпечувати цілодобову охорону усіх медичних закладів, в які будуть госпіталізовані пацієнти з підозрою на COVID-2019.
4. Керівникам органів місцевого самоврядування, керівникам суб’єктів господарювання:
4.1.Обмежити доступ до центрів обслуговування клієнтів надавачів комунальних послуг та центрів надання адміністративних послуг. Максимально перевести обслуговування клієнтів в онлайн режим.
4.2. Припинити роботу закладів громадського харчування, торгівельно-розважальних центрів тощо (крім аптек, автомобільних заправочних станцій, страхових компаній, банківських установ, магазинів побутових товарів та продуктових торгівельних закладів).
4.3. Обмежити пересування населення на підзвітних територіях. Запровадити дистанційний режим роботи працівників, переглянути режим роботи громадського транспорту та обмежити дозволені збори людей у групах до 10 осіб.
5. Запровадити дистанційний режим роботи працівників, переглянути режим роботи громадського транспорту та обмежити дозволені збори людей у групах до 10 осіб.
6. Мостиській, Судововишнянській міським радам та Волицькій та Шегинівській сільським радам через стаціонарні комплекси гучномовного оповіщення довести до мешканців підзвітних територій інформацію про дії під час запровадження карантину.
Термін виконання – постійно, до стабілізації епідситуації або особливого розпорядження.
7. Медичним закладам району терміново організувати роботу по підготовці волонтерів, передусім осіб з медичною освітою, для їх можливого залучення до
роботи з хворими на коронавірус.
8. Представниками духовенства та релігійних громад району забезпечити
проведення основних богослужінь, інших релігійних заходів з максимальним дотриманням вимог безпеки, максимально дистанційному варіанті.
9. Органам місцевого самоврядування, територіальному центру протягом 3- х днів розглянути питання щодо обстеження та забезпечення продовольчими товарами та предметами першої необхідності осіб похилого віку та самотніх людей , а також осіб з інвалідністю.
10. Львівському АТП - 14631, Самбірському АТП – 14608 та МКП Ластівка забезпечити проведення дезінфекційним заходів у транспортних засобах.
11. Максимально обмежити проведення масових заходів під особистий контроль керівників органів місцевого самоврядування та підприємств, установ, організацій.
12.Скасувати або максимально перевести в режим телефонних бесід , різного роду нарад, конференції ,зборів тощо.
13. Районному часопису «Наш край» постійно проводити інформаційно – роз’яснювальну роботу серед населення щодо правил поводження під час запровадження карантину.
14.Скасувати в усіх органах , підприємствах, організаціях , особистий прийом громадян.
15. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності:
запровадити щоденний температурний скринінг працюючого персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх підозрюваних у захворюваності на коронавірус працівників; запровадити режим профілактичного самообстеження та спостереження за особами з ознаками захворювання; передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, а за можливістю кравцування та інших дезінфекційніх заходів.
16. Мостиській районній державній лікарні ветеринарної медицини забезпечити проведення дезінфекційних заходів на території району.
 
Голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Любомир Галів