• Мостиська районна рада

  офіційний веб-сайт

 • Прапор Мостиська

Про порядок роботи виконавчого апарату Мостиської районної ради в умовах карантину на період з 16.03.2020 до 06.04.2020


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ МОСТИСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

     

16 березня 2020 р.                                                                                                 №   42-р

м.Мостиська

Про порядок роботи виконавчого апарату Мостиської районної ради

 в умовах карантину на період з 16.03.2020 до 06.04.2020

_________________________________

     

        З метою мінімалізації ризиків поширення інфекційного захворювання Covid 2019 та інших інфекційних хвороб людини, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19», керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 29-30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»:

 1. Встановити, що в період з 16 березня 2020 року до 6 квітня 2020 року у виконавчому апараті Мостиської районної ради функціонує режим «віддаленої роботи», а саме: виконання посадових обов’язків працівниками районної ради здійснюється за межами адміністративних будівель  по вул.Грушевсткого, 22 м.Мостиська та по вул.Центральній, 4 с.Гостинцеве  в місцях постійного проживання працівників районної ради.
 2. У період, вказаний у пункті 1 цього розпорядження, впродовж робочого часу в адміністративних будівлях по вул.Грушевсткого, 22 м.Мостиська та по вул.Центральній, 4 с.Гостинцеве  може знаходитись не більше одного-двох працівників (пропорційно до кількісного складу відділу/сектору) з кожного структурного підрозділу районної ради, котрі забезпечують стале функціонування районної ради та виконання термінових завдань. Графік виходу таких працівників розробляється начальниками відділів/секторів, з урахуванням специфіки діяльності та кількісного складу структурних підрозділів районної ради та погоджується з керуючим справами районної ради.
 3. На час функціонування режиму «віддаленої роботи» у виконавчому апараті районної ради, працівники районної ради забезпечуються, у разі необхідності, відповідною технікою, обладнанням для належного виконання посадових обов'язків та завдань у місцях їх постійного проживання. При цьому відповідальність за збереження та нормальне функціонування наданого обладнання покладається на працівника, якому його було надано.
 4. На час функціонування в районної раді режиму «віддаленої роботи» працівникам виконавчого апарату нараховуються та виплачуються усі виплати, що нараховуються в звичайний робочий період, незалежно від місця виконання посадових обов'язків (з місця проживання чи робочого місця в адміністративних будівлях по вул.Грушевсткого, 22 м.Мостиська та по вул.Центральній, 4 с.Гостинцеве).
 5. Керівникам структурних підрозділів районної ради забезпечити формування графіку виходу працівників районної ради для виконання термінових завдань з дотриманням балансу, при якому в одному робочому кабінеті перебуває одна посадова особа районної ради. При цьому, в разі наявності службової необхідності, посадова особа повинна мати доступ до робочого місця, документів та техніки працівника, який в цей день працює в режимі «віддаленої роботи».
 6. Працівники, які працюють в режимі «віддаленої роботи» повинні подавати щоденно своїм безпосереднім керівникам інформацію про виконання посадових обов'язків та інших доручень керівництва.
 7. Для працівників загального відділу виконавчого апарату Мостиської районної ради встановлюється такий режим роботи, при якому працівники виходять на роботу за принципом - «день через день». Кожен працівник загального відділу забезпечується засобами індивідуального захисту та здійснює прийом громадян та реєстрацію їх звернень у захисній пов'язці, з дотриманням дистанції між працівником та громадянином не менше 1,5 метра. У випадку, якщо до відділу звернень громадян прибула особа, у якої є очевидні ознаки хворобливого стану (зокрема, але не виключно нежить, кашель, кон'юктивіт), працівник відділу вправі обмежити доступ такої особи до кабінету та негайно повідомити про це керуючого справами районної ради.
 8. Працівники, які, згідно із графіком виходу працюють в адміністративних будівлях по вул.Грушевсткого, 22 м.Мостиська та по вул.Центральній, 4 с.Гостинцеве, кожного ранку повинні здійснити «температурний скринінг». У разі виявлення в працівника підвищеної температури чи інших ознак інфекційного захворювання, такий працівник не допускається до робочого місця та зобов'язаний звернутися до медичного закладу для проходження обстеження. Про усі випадки виявлення у працівників виконавчого апарату районної ради ознак інфекційного захворювання повідомляється керуючому справами районної ради. Безпосередні керівники працівників, у яких виявлені ознаки інфекційного захворювання, повинні у телефонному режимі отримувати інформацію про стан здоров'я таких працівників.
 9. Усім працівникам Мостиської районної ради наполегливо рекомендується утриматися, на період дії карантину, від участі в будь-яких масових заходах, зокрема, але не виключно: від відвідування концертів, театрів, кінотеатрів, музеїв, цирків, спортивних заходів, торгово - розважальних центрів, нічних клубів, ресторанів, конференцій, а також від виїзду за адміністративні межі України, незалежно від цілей поїздки (туристично-відпочинкова чи службова необхідність).
 10. Завідувачу господарством Мостиської районної ради (З.Данилів) забезпечити проведення щоденної дезінфекції приміщень та робочих кабінетів в адміністративних будівлях по вул.Грушевсткого, 22 м.Мостиська та по вул.Центральній, 4 с.Гостинцеве; розмістити в приміщенні дезінфікуючі засоби для гігієни (антисептичні сполуки, що мають протимікробні властивості) та здійснювати інші заходи необхідні для запобігання поширенню інфекційних хвороб у приміщеннях Мостиської районної ради; одночасно забезпечити обмежений доступ громадян в адмінбудівлі.
 11. Установити, що дія цього розпорядження має тимчасовий характер, а саме до відміни карантину на загальнодержавному рівні, але може бути пролонгована в разі існування подальшої загрози для здоров'я працівників виконавчого апарату районної ради та відвідувачів адміністративних будівель по вул.Грушевсткого, 22 м.Мостиська та по вул.Центральній, 4 с.Гостинцеве.
 12. Головному бухгалтеру Мостиської районної ради (С.Калужна) забезпечити своєчасне нарахування та виплату працівникам заробітної плати з урахуванням усіх передбачених доплат, надбавок та премій.
 13. Довести до відома усім працівникам виконавчого апарату Мостиської районної ради зміст цього розпорядження з обов'язковим проставлянням власноручного підпису про згоду з ним.
 14. Дія даного розпорядження поширюється на комунальні установи Мостиської районної ради.
 15. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами районної ради (В. Саламаха).
 

 

Голова районної ради                   (підпис)           Володимир ГОРБАЦЬО