• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

У зв’язку із збільшенням захворюваності на коронавірус, районна комісія ТЕБ і НС зобов’язує продовжити карантин без пом’якшувальних заходів

«Враховуючи збільшення кількості хворих, а також летальні випадки від коронавірусу в області, комісія зобов’язує продовжити карантин до 15 травня. Відтак, ті послаблення, які були заплановані з 11 травня, будуть вводитися з 15»,- зазначив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

Нагадаємо, що Уряд прийняв рішення про послаблення карантину з 11 травня. 8 травня відбулося чергове засідання Обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації на Львівщині. За результатами роботи Обласного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій прийнято рішення про те, що послаблення карантинних заходів у місті Львові можливе виключно за умови покращення епідеміологічної ситуації, що буде підтверджено Львівським обласним лабораторним центром.

Зазначимо, що за попередню добу з підозрою на коронавірус госпіталізували 13 осіб. Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 54 мешканців Львівщини. Скеровано на самоізоляцію 158 осіб. Знаходяться в стаціонарах 260 хворих, 22 людини перебувають на лікуванні у відділенні реанімації, 6 на ШВЛ. За увесь час COVID підтверджено у 753 осіб. Заперечено у 2650 людей. Померло 20 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 152 людини.

Covid-19, Корона, Коронавирус, Вирус

10 травня під головуваванням: Любомира Галіва – голови райдержадміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій – відбулося позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Слухали питання про виконання рішення позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС від 10 травня.

Враховуючи рішення позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС від 10 травня, інформацію завідувача Мостиського районного відділення Городоцького міжрайонного відділення ЛДУ «ЛОЛЦ» МОЗ України Вйонцек Оксани Михайлівни та ситуацію щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію в Мостиському районі, комісія вирішила продовжити карантин без «пом’якшувальних» заходів до 15 травня.