• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

У Львівській ОДА відбудеться онлайн-роз’яснення щодо Всеукраїнського громадського бюджету

 

Департамент внутрішньої та інформаційної політики спільно з департаментом економічної політики Львівської облдержадміністрації організовує вебінар для інститутів громадянського суспільства.

30 липня о 10:30 годині платформі ZOOM відбудеться онлайн-роз’яснення на тему: «Всеукраїнський громадський бюджет у Львівській області». Тривалість заходу - 40-45 хвилин.

Для участі необхідно зареєструватися до 29 липня, 16:00 год. за посиланням

Спікери заходу:

  • Вадим Табакера - начальник відділу стратегічного планування департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації;
  • Тарас Баранецький - директор "Агенції регіонального розвитку" у Львівській області.
  • представники конкурсу "Всеукраїнського громадського бюджету".

Посилання на трансляцію в ZOOM 

Інформуємо, Всеукраїнський громадський бюджет – це є дієвий інструмент в руках активних мешканців області для реалізації цікавих та важливих для суспільства проєктів шляхом відкритого громадського електронного голосування.

Департамент економічної політики Львівської ОДА за підтримки партнерів проєкту – Агенції регіонального розвитку Львівської області, ГО «Європейський діалог», ГО «Форум розвитку громадянського суспільства» та ГО «SocialBoost» розробив положення про ВГБ, ознайомитися з яким можна за посиланням. 

Ініціатором поданого проєкту може бути громадянин України віком від 18 років, що проживає на території Львівської області, місцеві органи влади, наукові установи та громадські організації, які здійснюють діяльність у межах Львівської області. Для того, щоб проєкт був допущений до етапу голосування, ініціатори ідеї мають зібрати не менше ніж 20 електронних голосів підтримки.

Відбір проєктів Всеукраїнського громадського бюджету у Львівській області триватиме до 14 серпня 2020 року.

Прийом проєктів та детальна інформація на онлайн - платформ