• Мостиська районна рада

    офіційний веб-сайт

  • Прапор Мостиська

Привітання з Днем Незалежності України!

Дорогі краяни!

Сьогодні ми вшановуємо наші національні святині:  Прапор, Герб та Гімн України й відзначаємо 29-ту річницю Незалежності України! Від імені депутатів районної ради та від себе особисто вітаю Вас з цими святами.

Ці свята для нас, українців, були  й  залишаються, мабуть,  найважливішими і найбільш урочистими.

Через тисячоліття  пролягав шлях становлення нашої держави.

 Нам є чим пишатися й про що згадати у цей визначний день. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитими людьми.

На перехрестях української  історії сплелися пошуки й випробування,  злети й падіння, перемоги й поразки.  Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування.

За 29 років незалежності в Україні відбулося багато змін. Але найголовніше те, що кожен з нас особисто усвідомлює, а  разом ми доводимо всьому світу, що українці – це працелюбна, вільна і непереможна нація!

Сьогодні до України прикута увага всього світу: громадяни суверенної та демократичної держави знову виборюють своє право жити в правовій, успішній і стабільній країні, самим вирішувати свою майбутню долю. 

 За нашу державність і суверенітет проливають кров мужні сини України.

Цей урок повинен загартувати нас і зробити ще сильнішими. Кожному варто пам’ятати, якого ми славного роду. Слова «незалежність», «суверенність», «єдність» за останні роки набувають нового звучання для кожного українця.

Переконаний, що тільки згуртованість і об’єднання зусиль влади, депутатського корпусу,  громадськості дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення та забезпечити вихід всієї України і нашого краю на нові рубежі економічного і соціального розвитку.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, взаєморозуміння, злагоди, благополуччя та миру в нашій рідній Україні.

Зі святом Незалежності  вас,  дорогі друзі! Слава Україні!